(096) 017-82-82 | (03849) 3-28-85

Про нас

Вже більше 20 років, наша сім’я займається обслуговуванням і роботою в закладах громадського харчування. Хоча сімейний бізнес для України не такий близький, як для європейських країн, ми впевнені, що саме такий підхід до ведення справ є перспективним і найбільш правильним. Кожен заклад нашої мережі завжди був і буде для нас «дитиною». Ми дбаємо про чистоту, охайність, інтер’єр, сумлінність працівників і якість страв, які потрапляють до гостей.

Сподіваємось, що все, що ми робимо ви, як гості наших закладів і цього сервісу доставки неодмінно оціните. Ми з радістю приймемо подяку за нашу роботу, а також готові до конструктивної критики.

Завітайте до нас, або замовляйте їжу до свого будинку, квартири або офісу.

Наші заклади

«Диканька» — перший і найрідніший для нас заклад. У цьому місці, ми хотіли передати людям кохання до України і повагу до її традицій у кулінарії. Якщо, ви бажаєте скуштувати просту, українську, повсякденну домашню кухню, то вам до нас!

Кафе «Витребеньки від Диканьки»  розташоване у діловому центрі нашого міста. Особливістю цього закладу стали смачна українська стародавня кухня та смачна домашня випічка.

Гостями «Витребеньок» є люди різних професій та статків, від студентів до бізнесменів.

Кафе «Витребеньки від Диканьки 2»  розташоване у діловому центрі нашого міста за адресою вул. Суворова, 4. Особливістю цього закладу стали смачна українська стародавня кухня та смачна домашня випічка. До ваших послуг великий бенкетний зал, який вміщує до 100 гостей. Тут ви можете весело провести час та насолодитись живим музичним супроводом під час святкування ваших сімейних свят та корпоративів.

Гостями «Витребеньок-2» є люди різних професій та статків, від студентів до бізнесменів.

«Гоцки» — вишуканий за інтер’єром заклад. Тут грає жива музика, та розважаються великі компанії. Увечері у «Гоцках» завжди людно і є чим задовільнити свій смак. Широкий вибір нових та ексклюзивних страв. Чудове місце для святкування ювілеїв, днів народжень та весіль.

 

 

(096) 017-82-82 | (03849) 3-28-85