(096) 017-82-82 | (03849) 3-28-85
Історія кави в Україні
  1. Укр
  2. Рус
Кава. Саме такий чорний і ароматний. Він став невід'ємною частиною нашого життя. Він як паливо для сучасного суспільства.
 
Перший спогад про цей напій на Україні датується ще 1672 роком. Саме в цьому році турки відкрили першу кав'ярню в місті Кам'янець-Подільський. У Львові кава стаёт відомим уже в ХVIII столітті. Поставка кави відбувалася не тільки з Сходу, але і з Заходу. Юрій Франц Кульчицький створив в 1683 році кав'ярню у видному і заразив цим напоєм всю Європу.
 
Уже в ХІХ столітті Львів немов зійшов з розуму від кави. Його вживали спросоння і на сніданок, в гості, до і після їжі. Були випадки коли жінки брали каву до церкви, щоб випити його після причастя.
 
Час іде і все змінюється. Споживання цього напою перетворилося в культ на Україні. Багато наших співвідчизників заробітчан іммігрантів привезли цей звичай до своїх семей. отже відтепер Україна одна з найбільших споживачів кави у світі)
Кофе. Такой чёрный и ароматный. Он стал неотъемлемой частью нашей жизни. Он как топливо для современного общества.

Первое воспоминание об этом напитке на Украине датируется ещё в 1672 году. Именно в этом году турки открыли первую кофейню в городе Каменец-Подольский. Во Львове кофе стаёт известным уже в ХVIIIвеке. Поставка кофе происходила не только из Востока, но и с Запада. Юрий Франц Кульчицкий создал в 1683 году кофейню у Видне и заразил этим напитком всю Европу.

Уже в ХІХ веке Львов как будто сошёл с ума от кофе. Его употребляли спросонья и на завтрак, в гостьях, до и после еды. Были случаи когда женщины брали кофе в церковь, чтобы выпить его после причастья.

Время идет и все меняется. Кофе питие превратилось в культ и все потому что, если раньше кофе привозили, то теперь появились собственные кофейные фабрики и заводы по созданию этого напитка.
  1. Facebook
  2. ВКонтакті
(096) 017-82-82 | (03849) 3-28-85