(096) 017-82-82 | (03849) 3-28-85

Про нас

Вже більше 20 років, наша сім’я займається обслуговуванням і роботою в закладах громадського харчування. Хоча сімейний бізнес для України не такий близький, як для європейських країн, ми впевнені, що саме такий підхід до ведення справ є перспективним і найбільш правильним. Кожен заклад нашої мережі завжди був і буде для нас «дитиною». Ми дбаємо про чистоту, охайність, інтер’єр, сумлінність працівників і якість страв, які потрапляють до гостей.

Сподіваємось, що все, що ми робимо ви, як гості наших закладів і цього сервісу доставки неодмінно оціните. Ми з радістю приймемо подяку за нашу роботу, а також готові до конструктивної критики.

Завітайте до нас, або замовляйте їжу до свого будинку, квартири або офісу.

Наші заклади

«Диканька» — перший і найрідніший для нас заклад. У цьому місці, ми хотіли передати людям кохання до України і повагу до її традицій у кулінарії. Якщо, ви бажаєте скуштувати просту, українську, повсякденну домашню кухню, то вам до нас!

«Диканька 2» — новий заклад нашої мережі. Якщо, ви бажаєте скуштувати просту, українську, повсякденну домашню кухню, то вам до нас!

Кафе «Витребеньки від Диканьки»  розташоване у діловому центрі нашого міста. Особливістю цього закладу стали смачна українська стародавня кухня та смачна домашня випічка.

Гостями «Витребеньок» є люди різних професій та статків, від студентів до бізнесменів.

«Гоцки» — вишуканий за інтер’єром заклад. Тут грає жива музика, та розважаються великі компанії. Увечері у «Гоцках» завжди людно і є чим задовільнити свій смак. Широкий вибір нових та ексклюзивних страв. Чудове місце для святкування ювілеїв, днів народжень та весіль.

 

Замовляйте за телефонами

 
(067) 38-472-31
(03849) 3-28-85
(096) 017-82-82 | (03849) 3-28-85